aranzacja swiec

Podstawki pod świece o eleganckim wykończeniu

W trendach dekoratorskich XXI wieku istotną rolę odgrywają ozdoby z wykorzystaniem świec. To właśnie one wprowadzają harmonijny, tajemniczy klimat, w którym każdy może czuć się niezwykle komfortowo i przyjemnie. Dużą popularnością cieszą się także modne podstawki pod świece, które zapewniają bezpieczeństwo dla palącego się płomienia. Zaprojektowane i wykonane z trwałych materiałów, nie ulegają uszkodzeniu w wyniku nadmiernego nagrzania. Najczęściej w procesie produkcji stosowany jest materiał szklany, który jest odporny na wiele różnych czynników.

Podstawki pod świece idealne do wnętrz inspirowanych stylem glamour

Wśród modnych produktów z kategorii podstawek pod świece można wyróżnić między innymi krążki drewna. Tego typu ozdoba doskonale odnajdzie się w klimacie boho oraz rustykalnym wnętrzu, które inspirowane jest naturalnością. Taka podstawka doskonale odnajdzie się również na weselu zorganizowanym w stylu greenery. Inną, modną propozycję stanowić może okrągłe lustro, na którym również można umieszczać efektowne świeczki. Zdecydowanie taka ozdoba przypadnie do gustu osobom, które odnajdują się we wnętrzach glamour i nowoczesnych wnętrzach. Taka podstawka może także posłużyć w formie akcesorium do ekspozycji stroików oraz wieńców. Wysokiej jakości modne i efektowne ozdoby do nowoczesnych wnętrz można znaleźć pod następującym adresem: https://alleglass.pl/pl/c/Podstawki-pod-swieczki/59. Jeśli chodzi o modne akcesoria, na szczególną uwagę zasługuje także podstawka pod świece w wersji transparentnej, która może stanowić doskonałą ozdobę każdego miejsca.

Ponadczasowe i uniwersalne dodatki aranżacyjne do świec

Praktyczne i modne podstawki pod świece o minimalistycznym wyglądzie mają eleganckie wykończenie, dzięki czemu prezentują się one ponadczasowo i bardzo uniwersalnie. Sprawdzą się one doskonale we wnętrzach inspirowanych stylem loft, industrialnym ale i również modernistycznym. W zależności od koncepcji i pomysłów można dowolnie poustawiać podstawki pod świece. Będą się doskonale prezentować na parapecie, stoliku kawowym, obok kominka czy też lampionów. Warto również dodać, że mogą one posłużyć jako modna ozdoba przestrzeni zewnętrznej, na przykład na tarasie, w patio i ogrodzie. Można na nich postawić nie tylko parafinowe lub miodowe świece z żywym płomieniem ale także popularne świeczki ledowe, które są bardzo bezpieczne w użytkowaniu i również niezwykle efektowne. Poszczególne podstawki różnią się od siebie kształtem, kolorem, rozmiarem oraz rodzajem wykonania.

Dodaj komentarz