Stop monotonii w kuchni!

Stop monotonii w kuchni!

Kuchnia to serce domu, w którym spędzamy teraz większość czasu. Jednak codzienne przyrządzanie posiłków może stać się o wiele przyjemniejsze i bardziej zróżnicowane. Jednym z producentów, który ogromną uwagę przykłada do jakości i funkcjonalności swoich produktów jest marka Breville. Smothies, gofry, czy słodkie wypieki to tylko początek możliwości. Banalna kanapka z serem i szynką? Z opiekaczem stanie się ciepłym posiłkiem z idealnie połączonymi składnikami. Zaczęła się wiosna, a nie można grillować? Umożliwi to grill elektryczny, który jest zdrowszą alternatywą dla klasycznego grilla. Breville otwiera nowe możliwości i mówi stop monotonii!

Grill elektryczny

Został stworzony z myślą o łatwym przyrządzeniu nie tylko mięs, ale również warzyw i owoców. To również doskonały sposób na wykorzystanie zapasów ze spiżarni. Dzięki temu urządzeniu możemy w domowych warunkach wyczarować wyśmienite dania jak z naszej ulubionej restauracji. Przyrządzimy ulubione mięso cielęce czy prawdziwy stek z pożądanym poziomem wysmażenia.

Zaletą tego typu urządzeń jest łatwość w utrzymaniu czystości. Grillowanie ułatwią regulowane płyty grzewcze pokryte powłoką DuraCeramic. To ona zapewnia też równomierne nagrzanie urządzenia. Taca ociekowa zbiera tłuszcz, a to zapewni doskonałe odprowadzenie zbędnych kalorii. Bezpieczeństwo zapewni uchwyt urządzenia, który zawsze pozostaje zimy.

Mikser z technologią HeatSoft

Mikser ręczny Breville z technologią HeatSoft to świetne narzędzie do realizacji nawet najbardziej kreatywnych pomysłów cukierniczych. Tym bardziej teraz, kiedy będąc w domu możemy poświęć czas na doskonalenie umiejętności kulinarnych. Mikser Breville jest nie tylko wydajnym urządzeniem, ale posiada innowacyjną technologię HeatSoft, która umożliwia szybsze ogrzanie do temperatury pokojowej produktów wyjętych wprost z lodówki. To bardzo ważne np. podczas przygotowywania

Autoryzowany importer i dystrybutor Breville w Polsce DLF Sp. z o.o.
ul. Sportowa 8c, 81-300 Gdynia, Polska
tel. +48 58 781 43 63

fax +48 58 781 43 65
e-mail: kontakt@breville-polska.pl www.dlf.pl; www.breville-polska.pl

Warszawa, 7 kwietnia 2020 r. – codziennie przygotowywanie posiłków powinno być nie tylko sprawne, ale przede wszystkim zróżnicowane.

Funkcjonalność to słowo klucz w przypadku tego typu urządzeń. Grill elektryczny może być używany zarówno na stole, jak i blacie kuchennym, a sama czynność grillowania jest łatwa i przyjemna.

kruchego ciasta na tartę. Urządzenie potrafi delikatnie podgrzać składniki 12 razy szybciej niż pozostawiając je na blacie na 30 minut po wyjęciu z lodówki. Dodatkowo mikser Breville posiada 7 poziomów prędkości, co wpływa na jakość i napowietrzenie miksowanych produktów. Dużą zaletą jest możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce.

Gofrownica Breville DuraCeramic

 • 1 puszka ciecierzycy, odsączonej 400g
 • 1 cebula, drobno posiekana
 • 3 ząbki czosnku, drobno posiekane
 • 1 łyżeczka kolendry
 • 1 łyżeczka kminku
 • 1 łyżeczka płatków chilli
 • 1 łyżeczka soli
 • 10g pietruszki, drobno posiekanej
 • 10g kolendry, drobno posiekanej
 • 2 łyżki mąki z ciecierzycy
 • 1 jajko

  Ugnieć ciecierzycę by powstało puree. Dodaj resztę składników i dobrze wymieszaj. Składniki powinny się połączyć. Możesz dodać trochę mąki, jeśli składniki nie chcą się połączyć. Włącz gofrownicę i zaczekaj aż zaświeci się pomarańczowa lampka. Posmaruj płyty olejem. Gofry będą wypiekać się około 6 minut. Nie zatrzaskuj pokrywy, jedynie ją zamknij. Podawaj z sosem jogurtowym, warzywami.

  O Newell Brands

  Newell Brands to wiodąca, światowa firma produkująca dobra konsumpcyjne z bogatym portfolio znanych marek, w tym Paper Mate, Sharpie, Breville, Parker, Elmer’s, Colema, Jostens, Lenox, Oster, Sunbeam, FoodSaver, Mr. Coffee, Rubbermaid, Contigo, Waddington i Yankee Candle. Skupienie na potrzebach Klientów, inwestycje w wiodące marki i kultura oparta na wydajności – te idee pozwalają Newell Brands pomagać ludziom w ich codziennym życiu, kiedy pracują, uczą się i bawią.

  O DLF Sp. z o.o.

  Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń Breville w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: Crock-Pot, Kohersen, iRobot, Stadler Form, Laurastar, Breville, FoodSaver oraz Segway-Ninebot.

Dodaj komentarz