Home office a gotowanie – jak przygotować posiłek dla całej rodziny?

Home office a gotowanie – jak przygotować posiłek dla całej rodziny?

Smaczne gotowanie posiłków podczas pracy zdalnej nie musi przysparzać nam kłopotów. Możemy zająć się pracą, a posiłek sam się zrobi. Jak to możliwe? Wszystko dzięki wolnowarom. Pod tą nazwą kryje się urządzenie, które pozwala na przygotowanie smacznych, esencjonalnych i przede wszystkim zdrowych potraw. Dodatkową zaletą wolnowarów jest to, że nie wymagają od nas żadnej kontroli. Krótko mówiąc – potrawa robi się sama. Niektóre z nich wyposażone są w funkcję, która podtrzymuje ciepło po przyrządzeniu dania. Nasza rola sprowadza się do przygotowania składników, włożenia ich do misy urządzenia i nastawienia czasu oraz trybu pracy. Po kilku godzinach mamy gotowy, aromatyczny i zdrowy posiłek.

Jednym z najbardziej znanych producentów tego typu urządzeń jest marka Crock-Pot.

Wraz z ambasadorem – Janem Kuroniem, pokazuje jak w sposób łatwy i nie ingerujący w nasz rytm dnia, przygotować smaczne i pożywne posiłki.

Wbrew powszechnej opinii to nie szybkowary są szybsze. Co prawda gwarantują o wiele krótsze przygotowanie posiłków, jeśli chodzi o czas, ale tracimy na jakości. Szybkowar nagrzewa się do 200 stopni Celsjusza, a to niekorzystnie wpływa na walory smakowe, szczególnie mięs i warzyw. To wolnowary potrafią wydobyć aromat i esencję smaku danej potrawy. Zapewniają wyważony smak i gwarancję tego, że przygotowywany posiłek będzie w pełni spełniał nasze upodobania kulinarne. Dodatkowo wcześniej wspomniane warzywa i owoce, nie będą przesuszone ani bez smaku.

Wolnowary służą całej rodzinie podczas naszej obecności w domu. Marka Crock-Pot w swojej ofercie posiada wolnowary o różnych przydatnych funkcjach oraz pojemnościach, które zapewniają optymalny wybór dla każdej rodziny bez względu na jej wielkość. Dodatkowo wybierać możemy pomiędzy urządzeniami cyfrowymi, manualnymi i tymi ze specjalną ceramiczną pokrywą DuraCeramic. Gwarantuje ona wysoką jakość użytkowania oraz nieprzywieranie produktów do powierzchni misy urządzenia. Dodatkowo nie ściera się i nie łuszczy z czasem użytkowania. Crock-Pot dba także o walory estetyczne urządzeń. Najnowsze modele zaprojektowano w modnych odcieniach różowego złota i szarości. Wolnowary to urządzenia energooszczędne, a więc wbrew pozorom kilkugodzinne wolne gotowanie jest znacznie bardziej opłacalne niż tradycyjne metody przyrządzania posiłków. Wolnowar to również wygoda i łatwe utrzymanie urządzenia w czystości, za sprawą poszczególnych elementów, które można bez problemu myć w zmywarce.

Zachęcamy do śledzenia marki i ambasadora w kanałach social media oraz do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Crockpot.pl, gdzie znaleźć można niemal 300 przepisów na dania z wolnowaru, m.in. na zupy, sosy, dania główne a nawet desery.

O Crock Pot

Crock-Pot® jest pionierem w dziedzinie tworzenia wolnowarów/slow-cookerów. Zaprojektowany w latach 70-ych XX w. jako nowe urządzenie kuchenne przyczynił się do powstania nowej kategorii produktowej, której sprzedaż liczy się w milionach egzemplarzy.

O Newell Brands

Newell Brands to wiodąca, światowa firma produkująca dobra konsumpcyjne z bogatym portfolio znanych marek, w tym Paper Mate®, Sharpie®, Dymo®, EXPO®, Parker®, Elmer’s®, Coleman®, Jostens®, Marmot®, Rawlings®, Irwin®, Lenox®, Oster®, Sunbeam®, FoodSaver®, Mr. Coffee®, Rubbermaid Commercial Products®, Graco®, Baby Jogger®, NUK®, Calphalon®, Rubbermaid®, Contigo®, First Alert®, Waddington i Yankee Candle®. Skupienie na potrzebach Klientów, inwestycje w wiodące marki i kultura oparta na wydajności – te idee pozwalają Newell Brands pomagać ludziom w ich codziennym życiu, kiedy pracują, uczą się i bawią.

O DLF Sp. z o.o.

Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń Crock-Pot w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: Crock-Pot, iRobot, Stadler Form, Breville, FoodSaver oraz Segway-Ninebot.

Dodaj komentarz