torebka

Najmodniejsze torby damskie jesień-zima 2022

Najmodniejsze torby w sezonie jesień-zima 2022 to ukłon w kierunku funkcjonalności w duecie z komfortem. Wysoką pozycję w trendach zajmują także modele, które na pierwszy rzut oka totalnie odchodzą od takich założeń i wydawać by się mogło, służą jedynie do ozdoby. Do łask wracają także dawno niewidziane plecaki. Jakie jeszcze modele wpisują się w najnowsze trendy w torbach damskich 2022/2023. Już mówimy.

Najmodniejsze torebki damskie w sezonie jesień-zima 2022 – postaw na wersję mini

Mówią, że zadaniem torebki damskiej jest wprowadzenie do stylizacji charakteru. Niektórzy też upatrują w niej wkomponowania się w całość, a inni stania się dodatkiem, który wyróżni ją z tłumu. Niewątpliwie celem torebek w wersji mini, które są bezapelacyjnym hitem wśród modnych dodatków i akcesoriów damskich jesień-zima 2022 jest wpisanie się w większość tych założeń.

Mimo że modele te często przypominają wręcz portmonetkę, to swoim designem mogą zrobić całą przysłowiową robotę – wyróżnić nas z tłumu. Dedykowane są przechowywaniu must have rzeczy, które są nam potrzebne do wyjścia na spacer czy też spotkania z przyjaciółką. Projektanci pokazują ich olbrzymi potencjał – chociażby tacy potentaci jak Dior czy Chanel, więc jeśli chcemy być za pan brat z najnowszymi trendami w modzie damskiej jesień-zima 2022, to stawianie na torby w wersji mini będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Torby w wersji XXL – modne modele jesień-zima 2022

Alternatywą dla torebek w wersji mini są między innymi shopper bag w wersji XXL. Im większy model tym zdecydowanie lepiej. Można z powodzeniem powiedzieć, że są one dedykowane osobom ceniącym sobie komfort, funkcjonalność jak również lubiącym zwracać na siebie uwagę przechodniów.

Bądź co bądź, bez względu na to czy shopperka w tym rozmiarze jest ozdobiona czy też ma krzykliwy kolor czy też bardziej stonowany – robi przysłowiowe wrażenie. Nie sposób jest przejść obok niej obojętnie. Do tego odpowiednio zestawione botki w duecie z wełnianym płaszczem czy tez trenczem lub bomberką i przepis na najmodniejszą stylizację jesień-zima 2022 gotowy.

A może plecaki? Trendy w modzie damskiej jesień-zima 2022

Plecaki są bezapelacyjnym hitem nadchodzących miesięcy. Można je zestawiać ze stylizacjami casualowymi, jak również dedykowanym większym wyjściom. Tym razem projektanci proponują je w wydaniu pikowanym, najlepiej w kolorze niebieskim lub zielonym. Oczywiście broni się także klasyka gatunku – nieśmiertelna czerń, ale bez wątpienia ustępuje w tym sezonie miejsca bardziej energetycznym barwom.

Dodaj komentarz