Styl Classic: ponadczasowość klasycznych wnętrz

Styl Classic: ponadczasowość klasycznych wnętrz

Klasyczny styl we wnętrzu oznacza aranżację, która nie ulega regułom czasu. Jednak ze względu na swą stonowaną odsłonę, nie musi wcale kojarzyć się z nudą. Marka Tikkurila przygotowała paletę harmonijnie współgrających ze sobą szarości i beży, które w połączeniu z kontrastowym akcentem wprowadzą do pomieszczenia łagodną, a przy tym niebanalną atmosferę w stylu Classic.   

Dzięki swojej uniwersalności i ponadczasowości klasyczne aranżacje bardzo dobrze odnajdą się w pokoju dziennym. Delikatna barwa X486 z kolekcji Tikkurila Feel The Color rozświetli przestrzeń, optycznie ją powiększając. Jasne kolory umożliwiają  też swobodne łączenie rozmaitych faktur i dodatków w spójną, harmonijną całość. Minimalistyczne stoliki z metalowymi nóżkami w stylu loft będą ciekawie uzupełniać się z miękkimi dodatkami, które wniosą poczucie ciepła i przytulności.

Przykuwający oko welurowy fotel o intensywnej barwie w prosty sposób ożywi aranżację, dodając pomieszczeniu smaku.

Jeśli naszemu sercu bliższe są wnętrza utrzymane w eleganckim tonie, dobrym pomysłem będzie wykorzystanie ciemniejszych barw. Granatowa aksamitna kurtyna z powodzeniem zastąpi tradycyjne drzwi, tworząc tym samym wyrafinowany, wykwintny klimat, zaś szafka pomalowana emalią w kolorze M425 w odcieniu szlachetnego burgundu jeszcze mocniej podkreśli gustowny charakter klasycznej aranżacji. Zastosowany na ścianach beż V484 z palety Tikkurila będzie wdzięcznym tłem dla różnorodnych elementów dekoracyjnych. Dopasowane kolorystycznie poduszki i świeże kwiaty poprawią nastrój domowników swą niewymuszoną elegancją.

Więcej pomysłów na pomieszczenia w stylu Classic znajduje się pod adresem: www.tikkurila.pl/Tikkurila-Feel-the-Color-Classic.

Dodaj komentarz