Łóżeczko dostawne kinderkraft neste

Łóżeczko dostawne – komfort dla dziecka i rodzica

Rodzice i pełna wyprawka, to zwiastun, że na świecie ma pojawić się wkrótce dziecko. Przyszli rodzice z pewnością spędzili bardzo dużo czasu na to, żeby wszystko skrupulatnie przygotować, kiedy dziecko się pojawi. Sporządzona lista zakupów, to bardzo praktyczna pomoc, ułatwi to rodzicom gromadzenie rzeczy przydatnych dla maluszka, żeby nic mu nie brakowało w tych pierwszych miesiącach życia.

Do podstawowego wyposażenia dla dziecka- noworodka należą wózek, fotelik, łóżeczko i pieluchy wraz z ubrankami. Z uwagi na to, że noworodek tuż po urodzeniu najwięcej czasu spędza na spaniu, najważniejszym elementem wyprawki jest wygodne łóżeczko. Wymienić można łóżeczko drewniane, plastikowe, przenośne – turystyczne lub takie bardzo praktyczne dostawne, nawet do małych pomieszczeń.

Kinderkraft Neste jst to wygodne łóżeczko dostawne, przeznaczone dla każdego malucha już od urodzenia. To z pewnością idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie dysponujących zbyt dużą powierzchnią mieszkaniową. Dużą zaletą łóżeczka Neste jest to, że jest ono ruchome, dzięki kołom, porusza się właśnie na kółkach, łatwiej jest przestawić łóżeczko, w jakiekolwiek miejsce się chce.

Dziecko śpiąc przy rodzicach, przy opuszczonej barierce łóżeczka, czuje się bardzo bezpiecznie, dlatego też opcja spania przy rodzicach niewątpliwie spodoba się maluchowi. Rodzice mając dziecko przy sobie podniosą swą jakość odpoczynku nocnego i będą też spokojniejsi mając dziecko przy sobie. Będą też mogli obserwować dziecko jak śpi i odpoczywa, rodzice dostrzegą od razu, że dziecko potrzebuje ich uwagi czy pomocy.

Kinderkraft Neste to łóżeczko regulowane, posiada 5-cio stopniową regulację, dlatego łóżeczko można dopasować do wysokości łóżka dorosłych od 35 cm – 47 cm. Łóżeczko Kinderkraft Neste jest bardzo podobne do turystycznego ale różni się rozmiarami i jest  regulowane, może być dobrą alternatywą dla łóżeczka turystycznego, również nadaje się do spakowania i zabrania ze sobą w podróż.

Dzięki łóżeczku dostawnemu dziecko może wygodnie spać wszędzie i to w swoim ulubionym łóżeczku, a to w okresie niemowlęcym ma duże znaczenie. Kinderkraft Neste jest dostępny w kilku ciekawych kolorach i wesołym projekcie graficznym, łóżeczko łatwo się czyści, wykonane jest z wytrzymałych materiałów, co umożliwi korzystanie z łóżeczka przez wiele lat.  Łóżeczko można umieścić w odpowiedniej, która dołączona jest do zestawu, ergonomiczne uchwyty – pasy znajdujące się przy tobie ułatwią jego transportowanie.

Dodaj komentarz