Beckers: ponadczasowe piękno białych wnętrz

Beckers: ponadczasowe piękno białych wnętrz

Wnętrza w bieli to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Ten ponadczasowy odcień dzięki swojej uniwersalności doskonale odnajduje się w najróżniejszych stylizacjach, uwydatniając lekkość i szyk aranżacji. W stworzeniu ujmującego wystroju z klasyczną bielą w roli głównej pomoże farba Beckers Designer White, która teraz jest dostępna także w nowej 5-litrowej pojemności.

Jedną z największych zalet aranżacji utrzymanych w dyskretnych tonacjach jest to, że stanowią idealną bazę dla rozmaitych zabiegów wnętrzarskich. Pomieszczenie praktycznie w całości skąpane w czystej bieli i jasnych kolorach drewna nie tylko wyda się bardziej doświetlone i przestronne, ale będzie też uwodzić elegancką delikatnością.

Łagodny nastrój w sypialni podkreśli subtelny akcent w postaci pastelowych kwiatów.

Białe ściany dają też ogromne pole do wyrażenia swojej osobowości. Spokojne tło pozwala na nieskrępowane aranżacyjne eksperymenty i łączenie różnych surowców, wzorów czy barw. Jeśli preferujemy stonowane kompozycje, ściany pomalowane Beckers Designer White warto zestawić z elementami wyposażenia wykonanymi z naturalnych materiałów. Wyrazistości stylizacji doda wówczas elegancka sofa na drewnianych nóżkach w turkusowym obiciu. Osobom, które cenią biel, lecz nie chcą rezygnować z bardziej śmiałych rozwiązań, Beckers poleca aranżacyjny klasyk – czarno-biały duet. Odważna, mocna czerń będzie stylowo przeplatać się z jasną tonacją Beckers Designer White, tworząc nowoczesne i intrygujące wnętrze.

Więcej pomysłów na wnętrza zaaranżowane w bieli z Beckers Designer White znajduje się na stronie: beckers.pl.

Dodaj komentarz