3 różne pomysły na czas #zostanwdomu

3 różne pomysły na czas #zostanwdomu

Od kilku tygodni większość czasu spędzamy w domu. Więcej. Dom jest już nie tylko domem, ale też biurem, salą konferencyjna, sklepem, szkołą, przedszkolem, placem zabaw, kawiarnią. Co robić w domu, gdy już skończymy pracować zdalnie, gdy już obejrzymy zaległe seriale? Co robić, gdy już zrobimy zakupy on-line i lekcje z dzieckiem? Mamy dla was trzy różne pomysły na to, jak zagospodarować wolny czas lub urozmaicić codzienną domową rutynę.

Sytuacja wymaga od nas prawie ciągłego pozostawania w domu. To coś zupełnie nowego. Jak spędzać czas w domowych pieleszach, gdy już uporamy się z pracą i innymi obowiązkami? Wykorzystajmy wolne chwile na zajęcie się sprawami i rzeczami, które do tej pory zawsze odkładaliśmy na później. Spróbujmy też zrobić coś, co sprawi nam przyjemność, poprawi humor i da satysfakcję.

Co można robić w domu? Paclan jest marką, która zna się na tym, jak żadna inna. Od ponad pięćdziesięciu lat tworzymy produkty, które ułatwiają porządkowanie, gotowanie, pakowanie i są pomocne w wielu innych codziennych czynnościach. Dla nas dom to od zawsze miejsce wielu aktywności i rozmaitych zajęć. To również miejsce, w którym zaczyna się nasza troska o środowisko. Dlatego stworzyliśmy alternatywną linię ekologicznych produktów – For Nature – stwierdza Marta Krokowicz, Marketing Manager marki Paclan.

Jest For Nature? Nie ma nudy

Pozostając w domu, często mimowolnie dłużej korzystamy z komputera i więcej czasu spędzamy przed telewizorem. Zastanawiasz się, czym się zająć po zdalnej pracy i wideoczatach? Co robić, aby odpocząć od telewizji? Oto trzy pomysły na czas #zostanwdomu:

  • Pieczenie chleba i bułek. Domowe wypieki zawsze mają inny smak od tych kupionych w sklepie czy piekarni. Poza tym są zdrowsze, bo nie zawierają żadnych polepszaczy i konserwantów. Teraz, gdy ograniczamy kontakty i liczbę wyjść po zakupy, pieczenie własnego chleba i bułek jest jak najbardziej na czasie. Co więcej, to zajęcie, w które zaangażować możemy również dzieci. Chleby na zakwasie, z drożdżami i bez drożdży, bułeczki, chałki – przepisów nie brakuje. Jeśli już na któryś się zdecydujemy, biodegradowalne papierowe foremki i niebielony papier do pieczenia For Nature marki Paclan na pewno się przydadzą.
  • Czyszczenie butów. Na to zawsze brakuje czasu. A przecież mówi się, że buty są naszą wizytówką. Źle dobrane lub – co gorsza – brudne mogą popsuć efekt nawet najstaranniej dobranego stroju. Dlatego zanim odłożymy do pudeł zimowe buty, oczyśćmy je z brudu, używając do tego uniwersalnych ściereczek na rolce z serii For Nature, wykonanych w 100% z włókien bambusa. A buty wiosenne i letnie? Odkurzmy, wyczyśćmy i przygotujmy na długie spacery i liczne wyjścia, gdy już skończy się czas ograniczeń i izolacji.
  • Zaparzanie kawy – szkolenia on-line z „kawowymi” mistrzami. To pomysł nie tylko dla miłośników dobrej kawy, ale dla każdego, kto chce, aby kawa zrobiona w domu smakowała równie dobrze jak ta serwowana w najlepszych kawiarniach. Bez Internetu, niestety, się nie obejdzie. Lecz jeśli chcemy zostać domowymi baristami, warto poświęcić czas na kilka wirtualnych szkoleń. Proponujemy na przykład wejść na YouTube, na kanał sklepu Coffedesk, gdzie Maciek Duszak, Mistrz Polski Brewers Cup 2017 i V-ce Mistrz Polski Brewers Cup 2014/15/16 pokazuje alternatywne metody parzenia kawy i wyjaśnia, jaki smak kawy można uzyskać, stosując każdą z nich. W większości do zaparzenia kawy potrzebne są filtry. Warto mieć pod ręka takie, jak te z serii For Nature. Są wykonane z naturalnej celulozy, nieklejone i niebielone, dlatego umożliwiają zachowanie naturalnego smaku kawy. Są też w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.

Ciekawe szkolenia publikuje również na swoich profilach społecznościowych wrocławska mikropalarnia kawy Specialty – Figa Coffee. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się tu Filip Kucharczyk, właściciel Cafe Targowa, Mistrz Polski oraz Mistrz Świata w parzeniu kawy Aeropressem – World Aeropress Championship 2016, finalista Mistrzostw Polski Brewers Cup, uczestnik Mistrzostw Polski Baristów. Idą ciepłe dni, więc mistrz podpowiada również,

W domu nie musi być nudno. Tyle ciągle pozostaje do odkrycia, nauczenia się, zrobienia. A z produktami marki Paclan każdy dzień może być inny.

CENY PRODUKTÓW:

  • Papierowe foremki do pieczenia For Nature, (3 szt. w jednym opakowaniu), www.paclan.pl, cena ok. 7,50 zł
  • Papier do pieczenia For Nature, (o długości 6 m), www.paclan.pl, cena ok. 4,50 zł
  • Filtry do kawy For Nature, (80 szt. w opakowaniu, rozmiar 4), www.paclan.pl, cena ok. 5,00 zł
  • Ścierki uniwersalne na rolce z bambusa For Nature, (40 szt. w opakowaniu), www.paclan.pl, cena ok. 10,00 zł

Więcej informacji o nowych produktach znajdziesz na:

Facebook: https://www.facebook.com/paclanpl/

Strona www: www.paclan.pl

Instagram: https://www.instagram.com/paclanpl/?hl=pl

Dodaj komentarz